Máte zájem o naše služby?

Zašlete nám informace o své poptávce pomocí jednoduchého formuláře a my se Vám ozveme zpět. Můžete nám také zavolat nebo napsat email.

Jsme specialisté na předúpravu povrchů kovů pomocí abrazivního otryskávání. Tryskáním umíme vyčistit stavební materiály, budovy a památky.

Přehled

Abrazivní otryskávání se provádí jako předúprava povrchu kovů a ocelových konstrukcí před aplikací vlastního nátěrového systému. 

 

Tryskání se provádí ostrohranným abrazivním tryskacím médiem – v našem případě na stálých pracovištích (tryskacích halách ) litinovou nebo ocelovou drtí s možností recyklace. 

 

Na mobilních pracovištích (při takzvaném volném tryskání) je jako tryskací médium použit křemičitý písek, popřípadě speciální elektrárenská struska – Dirk.

Mobilní tryskání

Nabízí také dokonalé otryskání (očištění) stavebních materiálů, stávajících staveb , sil, historických budov, škol nebo církevních památek. Příprava povrchu dle normy

ČSN ISO 8501-1/88 + osvědčení o jakosti.

Tryskání a lakování v naší hale

Tryskání a nástřiky provádíme u nás v hale ve Starém Městě u Uh. Hradiště, a také na pracovišti povrchových ochran v Zahnašovicích u Holešova.

Mobilní tryskání kdekoliv v ČR

Čištění povrchů a budov provádíme přímo na místě, u zákazníka. Dojedeme za Vámi kamkoliv v ČR.

Profesionální kontrola kvality

Posuzujeme stupeň čistoty otryskaného povrchu a jeho drsnost, která je důležitá pro dobré přilnutí povlaku ochranného nátěru.

Výhody

Veškeré práce jsou prováděny dle ISO 8501-1/88.

Zvýšení životnosti povrchů až o 400%!

Dokonalé očištění a úprava povrchů.

Jak to funguje?